transport40

transport46

transport23

Firmamız

Kurumucuz Hüseyin Çiçek 1980'li yılların başında Çiçek Oto Cam kuruluşu ile ticaret hayatına başlamıştır. 1997 yılında Hüseyin Çiçek Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti. olarak gelişen kurum zamanın gerektirdiği şekilde kendini yenileyerek, ürün yelpazesini genişletmiş ve geliştirmiştir.

2002 yılı sonlarında Tekniksistem Yan sanayi Otomotiv Tekstil İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti. ni kurmuş olup ihracatta da ne kadar istekli ve iddialı olduğunu göstermiştir. İhracatının ilk yılında Romanya - Macaristan - Ukrayna - Bulgaristan -Rusya - İsrail - Çekoslovakya - Slovakya - Polonya - Hırvatistan ve Moldova ya ihracat yaparak kendi dalında bir ilke imza atmış olup ülke ekonomisine de katma değer sağlamıştır.

Hüseyin Çiçek Otomotiv Ltd. Şti. bununla da yetinmeyerek 2003 yılında Ekol Otocam San. Tic. Ltd.Şti. ni kurarak Uğurlu Oto Cam A.Ş. Grubunun Güney Marmara Bölge Bayiliğini bünyesine katmış; bu sayede ülkemizde önemli bir açığı olan oto cam sektöründe de yerini almıştır. Ekol Otocam Ltd. Şti. 2 yıl aradan sonra Eskişehir Sanayi bölgesinde yeni bir otocam bölge bayiliğini kurmuştur..

İLETİŞİM BİLGİSİ

Minareli Çavuş Mh. Atalay Cd. No:9/A Nilüfer/BURSA
bilgi@hcotomotiv.com
info@frameturk.com
+90 533 964 26 26
2006 yılının başından itibaren ISO 9001-2000 Kalite Sistem Belgesini zorunlu olduğunu firmamız görmüş, 1/Nisan /2006 tarihinden itibaren kendini ISO sisteminin içine dahil etmiştir.
Otocam pazarlama dışında panelvan araç çerçevesi üretimine başlayan firma kendi patenti adı altında sıra dışı ürünleri ile de kendisini yan sanayiye ispatlamıştır. Bugün ulaştığı noktada 25.000 adet/yıl düzeyindeki çerçeve üretim kapasitesi ile halen Türkiye nin sayılı büyük çerçeve imalatçıları arasında yerini aldığının kanıtıdır.
Ayrıca firmamız Türkiye de olmayan bir ilki gerçekleştirmiş, Panelvan araçlar için ürettiği cam ve çerçeveleri yine panelvan araçlara takarak bir ilke imza atmıştır. Deneyimli kadrosu ile ürettiği camlı çerçeveleri montaj yaparak sektörde lider konuma gelmiştir. Başlangıçta 2 kişi ile kurulan firmamız bugün yanında 40 kişi çalıştırmaktadır..

  Özverili ekip çalışmalarına önem verme
  Çevreyi koruma
  Topluma katkıda bulunma
  Tasarrufa önem verme
  Yenilikçiliği ve değişimi esas alma
  İş sağlığı ve güvenliği
  Müşteri odaklı çalışma
  Eğitimli, deneyimli ve katılımcı işgücü birikimini en önemli varlık olarak görme
  Tüm Faaliyetlerimizde insana değer verme